IBM

IBM Showcase
Rozwiązania dla Mądrzejszego Świata
Przegląd Skontaktuj się z IBM

Przegląd

IBM Software Dodatkowe informacje
IBM SoftwareWyspecjalizowane. Otwarte. Gotowe. IBM wprowadził zasadnicze zmiany w swojej ofercie oprogramowania. Dzięki kilkudziesięciu strategicznym przejęciom może zaoferować klientom większe korzyści. Koncern zainwestował miliony dolarów w innowacje obejmujące najważniejsze funkcje. Dzięki tym i innym inicjatywom IBM ma najbardziej kompleksową na świecie ofertę oprogramowania dla przedsiębiorstw.
IBM Systems Dodatkowe informacje
IBM HardwareSystemy, serwery i pamięci masowe IBM są projektowane i optymalizowane pod kątem maksymalizacji wydajności i efektywności oraz dostrajane do konkretnych zadań. Dzięki temu osiągają wyniki biznesowe na miarę nowej ery inteligentnego przetwarzania danych.
IBM Services Dodatkowe informacje
IBM Services IBM oferuje szeroką gamę usług biznesowych i technologicznych, które przynoszą firmom wymierne korzyści. Ułatwiają one łączenie ludzi, informacji i systemów, co pozwala przedsiębiorstwom działać w sposób bardziej inteligentny i efektywny.
IBM CloudHybrydowe. Otwarte. Bezpieczne. Rozwiązania IBM Cloud stanowią miejsce, w którym łączą się obszary wielkich innowacji. Rozwiązania mobilne stanowią punkt wyjścia, narzędzia do analizy danych decydują o zróżnicowaniu, a zabezpieczenia są czynnikiem stymulującym rozwój. Odkryj niezwykle bogatą ofertę infrastruktury, platformy i usług, które pozwolą przyspieszyć rozwój cyfrowego biznesu.
IBM PureSystems Dodatkowe informacje
IBM PureSystems Dzięki umieszczeniu specjalistycznej wiedzy w samym sercu rozwiązania IBM PureSystems™ umożliwia ono automatyczne wykonywanie złożonych zadań biznesowych i operacyjnych, integrację na etapie projektowania w celu dostrojenia systemów pod kątem optymalnej wydajności i efektywności oraz uproszczoną obsługę od etapu projektowania poprzez zakup po serwisowanie.
IBM Global Financing Dodatkowe informacje
IBM Global SoftwareDział IBM Global Financing pomaga firmom w zakupie rozwiązań informatycznych w sposób najbardziej efektywny ekonomicznie i dostosowany do ich strategii. IBM oferuje wiele możliwości finansowania takich zakupów. Każdy klient może wybrać opcję, która jest najlepiej dostosowana do jego wymagań oraz ułatwi mu zarządzanie zasobami i przepływem gotówki.
Jeżeli masz pytania na temat produktów i usług IBM, skontaktuj się z nami już dziś. Przedstawiciel Siwel odpowie na Twoje pytania jak najszybciej.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2015. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2015. All rights reserved.


Contact Us | Employee Login | © 2015 Siwel Consulting Inc.

Entries (RSS) | Sitemap