IBM

IBM Showcase
Akıllı Dünya Çözümleri
Genel Bilgiler Bize ulaşın

Genel bakış

IBM Yazılımları Daha fazla bilgi edinin
IBM SoftwareUzman. Açık. Hazır. IBM, yazılım portföyünü önemli ölçüde dönüştürmüştür. Birçok stratejik yatırım, IBM müşterilerine sunulan değeri güçlendirmiştir. Temel yeteneklerin inovasyonunun geliştirilmesine milyonlarca dolar yatırım yapılmıştır. Bu girişimler ve diğerleri, dünyanın en kapsamlı kurumsal yazılım portföyünün önünü açmıştır.
IBM Sistemleri Daha fazla bilgi edinin
IBM HardwareIBM Sistemleri, Sunucuları ve Depolama ürünleri, yeni Akıllı Bilgi İşlem çağında iş sonuçları sağlamak üzere performansı, verimliliği en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmış ve optimize edilmiştir.
IBM Hizmetleri Daha fazla bilgi edinin
IBM Services IBM, gerçek iş sonuçları sağlayan çeşitli iş ve teknoloji hizmetlerine sahiptir ve akıllı, daha başarılı bir kuruluş oluşturmak için işletmenizdeki kişiler, bilgiler ve sistemler arasında bağlantı kurulmasına yardımcı olur.
IBM CloudHibrit. Açık. Güvenli. IBM Bulut, mobil iletişimin aktivasyon noktası olarak alındığı köklü inovasyonun merkezinde yer alır ve veri analizi güvenliği ve farklılığı sağlar. Dijital işletmeyi hızlandırmak için altyapı, platform ve hizmetler için tercihleri keşfedin.
IBM PureSystems Daha fazla bilgi edinin
IBM PureSystems IBM PureSystems™, karmaşık iş görevlerini ve operasyonel görevleri otomatik olarak işlemek için tümleşik uzmanlık, ideal performans ve verimlilik sağlamak üzere sistemleri ayarlamak için kendine has bütünleştirme ve tasarımdan satın almaya, bakıma kadar kolaylaştırılmış deneyim gibi özellikler sunar.
IBM Global Financing Daha fazla bilgi edinin
IBM Global SoftwareIBM Global Financing, işletmenizin gereksinim duyduğu BT çözümlerini en uygun maliyetli ve olası en stratejik biçimde satın almanıza yardımcı olur. Benzersiz çözüm gereksinimlerinizi karşılayacak ve nakit akışınızı ve varlıklarınızı yönetmenize yardımcı olacak çeşitli BT finansman seçeneklerinden tercihinizi yapın.
IBM Ürünleri ve Hizmetleri hakkındaki her türlü sorunuz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Siwel'daki bir temsilcimiz sorularınızı yanıtlamak için en kısa sürede sizinle temasa geçecektir.
The IBM 8-bar logo and other IBM marks are trademarks of International Business Machines Corporation, registered in many jurisdictions worldwide.
Showcase Content © IBM 2015. All rights reserved.
Showcase and Syndication technology powered by SharedVue™, © The Channel Company, LLC 2015. All rights reserved.


Contact Us | Employee Login | © 2015 Siwel Consulting Inc.

Entries (RSS) | Sitemap